<< Poka wszystkie
Praca dla operator闚 w霩k闚 wid這wych - Og這szenia Sosnowiec
Dodane: 12/10/2018 12:41:44
tydzie temu
Podejmij wsp馧prac z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia. Obecnie dla naszych zagranicznych klient闚 poszukujemy pracownik闚 w sektorach logistyki – operator闚 w霩k闚 wid這wych.

Opis stanowiska:
- og鏊ne prace magazynowe
- obs逝ga w霩k闚 r騜nego typu (EPT, RT, HT)
- zbijanie, przenoszenie i ustawianie palet

Wymagania:
- holenderskie certyfikaty dla RT i EPT mile widziane (cho nie wymagane)
- znajomo嗆 j瞛yka angielskiego (na poziomie B1 i wy窺zym)
- gotowo嗆 do pracy w tygodniu jak i w weekendy
- sumienno嗆 i dok豉dno嗆 w wykonywanych obowi您kach
- do鈍iadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie dodatki zmianowe
- legaln i stabiln wsp馧prac, r闚nie na d逝窺zy okres czasu
- bezp豉tny transport do pracy na terenie Holandii
- pomoc w realizacji formalno軼i, tj. uzyskanie numeru BSN, zdobycie holenderskich uprawnie i certyfikat闚
- opiek koordynatora
- zakwaterowanie na terenie Holandii oraz ubezpieczenie zdrowotne

Skontaktuj si z nami!
Wy郵ij aktualne CV na: opole@liderjob.pl, biuro@liderjob.pl, rzeszow@liderjob.pl
Zarejestruj si: www.liderjob.pl
Zadzwo po wi璚ej informacji: 509 240 000, 500 017 878, 537 782 500

Skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poni窺zej klauzuli:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Kontakt:
LiderJob
Telefon:
509240000

Ods這n: 9
      Zobacz Katalog Sosnowieckich Wizyt闚ek

SOSNOWIECKIE OGΜSZENIA
www.sosnowiec.net-ogloszenia.pl