<< Poka wszystkie
Koordynator pracownik闚 tymczasowych - Og這szenia Sosnowiec
Dodane: 21/05/2018 10:27:46
3 dni temu
Agencja zatrudnienia LiderJob (cer. 16198) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora pracownik闚 tymczasowych.

Skontaktuj si z nami ju dzi je郵i jeste osob, kt鏎a:
- Posiada siln osobowo嗆, jeste entuzjastyczny, dyspozycyjny,
- Masz umiej皻no軼i przyw鏚cze, organizacyjne i dobrze odnajdujesz si w sytuacji pod presj czasu,
- Umiesz zarz康za swoim czasem pracy jak i zarz康za wi瘯sza ilo軼i os鏏
- Posiadasz wy窺ze wykszta販enie,
- Jeste ch皻ny do pracy w systemie zmianowym w soboty i niedziele/鈍i皻a,
- Obs逝ga komputera nie jest Ci obca

Oferujemy:
- Trzymiesi璚zny okres pr鏏ny, podczas kt鏎ego zostaniesz przygotowany do pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwy磬 po okresie pr鏏nym
- Telefon i samoch鏚 s逝瘺owy
- Mo磧iwo嗆 ci庵貫go rozwoju
- Prac w mi璠zynarodowym 鈔odowisku

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego (warunek konieczny), znajomo嗆 j瞛yka holenderskiego i niemieckiego b璠zie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- Odpowiedzialno嗆 i zaanga穎wanie
- ζtwo嗆 w kontaktach z innymi
- Profesjonalne podej軼ie do powierzonych zada
- Umiej皻no嗆 pracy pod presj czasu

Opis stanowiska:
- Po鈔edniczenie w kontaktach pracownik闚 z prze這穎nymi
- Realizacja formalno軼i z nowymi pracownikami (podpisywanie um闚, realizacja spraw administracyjnych takich jak wyrabianie numer闚 BSN)
- Kontrola frekwencji pracownik闚
- Sygnalizacja i rozwi您ywanie problem闚, kt鏎e utrudniaj proces pracy
- W razie konieczno軼i wizyty z pracownikami u lekarza b康 pomoc w za這瞠niu konta holenderskiego.

Prosimy o wysy豉nie CV na adres: opole@liderjob.pl - w tytule wpisuj帷 Koordynator Holandia. Skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poni窺zej klauzuli:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Kontakt:
LiderJob
Telefon:
500017878

Ods這n: 15
      Zobacz Katalog Sosnowieckich Wizyt闚ek

SOSNOWIECKIE OGΜSZENIA
www.sosnowiec.net-ogloszenia.pl